Filozofia Skin Health & Beauty Pyramid

Jak dobrać odpowiednią pielęgnację dla swojej skóry i nie zgubić się w gąszczu ofert firm kosmetycznych? Odpowiedzią jest Skin Health & Beauty PyramidTM - przewodnik oparty na badaniach klinicznych, pomagający w doborze odpowiednich preparatów, stworzonych na bazie technologicznie zaawansowanych składników aktywnych.

PODSTAWA PIRAMIDY - PIELĘGNACJA FUNDAMENTALNA

Ochrona i Naprawa: SPF, Antyoksydanty, Enzymy DNA
Każdy zainteresowany poprawą kondycji skóry musi wziąć pod uwagę styl swojego życia, a w szczególności powinien zwrócić uwagę na to, czy chroni skórę przed słońcem i innymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. W przeciwnym wypadku każdy krok podjęty w kierunku poprawy jej wyglądu może okazać się daremny lub nawet szkodliwy. SPF, Antyoksydanty oraz Enzymy DNA to trzy, bezdyskusyjne, codzienne, niezbędne składniki, działające intensywnie na różnych poziomach naskórka, w celu zapewnienia globalnej i kompleksowej ochrony skóry. Stosowane codziennie zapewnią skórze ochronę na najwyższym poziomie oraz zapobiegną jej uszkodzeniom w przyszłości.

RDZEŃ PIRAMIDY - TRANSFORMACJA
Nawilżanie, Złuszczanie i odnowa Komórkowa: Retinoidy i Kwasy AHA Kwasy AHA i Retinoidy zostały tak połączone technologicznie, aby w łatwy sposób mogły wpływać na poprawę wyglądu i kondycji skóry. Do tej pory, po prawie 30 latach od wprowadzenia tych składników na rynek, nie odnotowano lepiej działających mechanizmów naprawy komórkowej, niż połączenie Kwasów AHA i Retinoidów.

WIERZCHOŁEK PIRAMIDY - OPTYMALIZACJA
Stymulacja: Peptydy i Czynniki Wzrostu Zadaniem Peptydów i Czynników Wzrostu jest optymalizacja osiągniętych rezultatów pielęgnacji. Składniki stanowią ostatni, dopełniający element właściwej pielęgnacji skóry.

Filozofia Skin Health & Beauty Pyramid
  • Currently 4 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking: 4/5 (2: głos)

Dziękujemy za głosowanie

Już oceniono tą stronę, można tylko ocenić go raz!

Twoja ocena została zapisana, dziękujemy!

Filozofia Skin Health & Beauty Pyramid